UWAGA ! Obecnie trwają prace nad wizualizacją harmonogramów dla poszczególnych miejscowości. Cały harmonogram na rok 2017 dostępny jest tutaj: Harmonogram wywozu nieczystości stałych A (1)!

Po zakończeniu wizualizacji dla poszczególnych miejscowości będziecie Państwo mogli ściągnąć podobnie jak w roku ubiegłym wykaz tylko dla swojej miejscowości!

 

 

Po kliknięciu w odpowiednią grafikę będziecie mogli Państwo otworzyć, bądź ściągnąć do wydrukowania harmonogram wywozu odpadów dla swojej miejscowości.

Przypominamy, iż zgodnie za wymogami odpowiednich ustaw i aktów prawnych :

Dz.U. 1996 Nr 132 poz. 622 – USTAWA z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach

Dz.U. z dnia 17 stycznia 2015 r. pozycją 87 USTAWA z dnia 28 listopada 2014 r. o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw

 UCHWAŁA NR LII/349/2014 RADY MIEJSKIEJ W ZIĘBICACH  – Regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ziębice.

mieszkańcy gminy obowiązani są do wystawiania pojemników z odpadami w dniu wywozu najpóźniej do godziny 6 rano. Pozwoli to na skuteczny odbiór odpadów z przed Państwa posesji.

Harmonogramy wywozu odpadów dla poszczególnych sołectw naszej Gminy:

 

Biernacice Bożnowice Brukalice Czerńczyce dębowiec Głeboka Henrykó Jasienica Kalinowice Dolne Kalinowice Górne Krzelkó Lipa Lubnów Niedźwiednik Niedźwiedź Nowina Nowy dwór Osina Mała Osina wielka Pomianów Raczyce Rososznica SkaliceSłużejów  Starczówek Wadochowice WigańciceWitostowice

 

Harmonogramy dla miasta Ziębice:

Ziębice 1   Ziębice 2 Ziębice 3

Share This: